ПРО НАС

IMA — перший в Києві клуб ізраїльських бойових мистецтв. Ми викладаємо бойові мистецтва декількох напрямків, шкіл і стилів. Додатково — високоінтенсивні програми загальної та спеціальної фізичної підготовки. Освоюйте ефективні техніки рукопашного бою та самозахисту, приводьте тіло і дух в форму разом з нами.

УВАГА! У клубі заборонена практика використання будь-яких видів дієздатної зброї. Використовуються тільки деактивовані зразки, масогабаритні копії та навчальні симулятори.

         Новим клієнтам

 Корисні послуги для тих, хто прийшов до нас вперше

Навчання правильній техніці

Щоб заняття приносили користь і не доставляли проблем зі здоров'ям, вам потрібна правильна техніка виконання вправ. З першого заняття старший методист клубу стежить за постановкою техніки і коригує її для досягнення результату.

Тест на аеробний фізичний стан

Тест на аеробний фізичний стан — це показник того, наскільки добре ваша серцево-судинна система транспортує і використовує кисень, що надходить в організм. Чим краще ваш аеробний стан, тим сильніше ваше серце і тим ефективніше воно працює. Гарний аеробний стан благотворно впливає на загальний стан здоров'я і зменшує ризик гіпертонії, серцево-судинних захворювань та інсульту.

 

Для фітнес-тесту і моніторингу аеробного фізичного стану ми використовуємо систему POLAR, яка працює на основі показників серцевого ритму, його варіабельності та іншої особистої інформації. Це дуже ефективний спосіб стежити за динамікою прогресу в ваших тренуваннях і визначати ваш функціональний стан.

Методологія тренувань на TRX і Coremaster

Вже на першому занятті ви безкоштовно отримуєте методологію занять на підвісних петлях TRX і Coremaster.

Петлі TRX і COREMASTER використовуються в функціональному тренінгу, тренуваннях з пілатесу, реабілітаційних програмах, а також для підвищення результативності в тренуваннях професійних спортсменів різних видів спорту.

У нашому клубі ми використовуємо петлі для розвитку 5 основних фізичних якостей:

  • Витривалість

  • Сила

  • Гнучкість

  • Спритність

  • Швидкість

 

За допомогою TRX і COREMASTER ви можете займатися не тільки в офісі, але і вдома. Рівень підготовки не важливий: петлі легко регулюються по рівню навантаження.